Zondag 20November / 60 Bands & Artiesten /
18 Awards / Food Diverse keukens /
Art A world of Art by SLM / Sport Panna Toernooi
Sranan mi lobi yu

Brasa Dey Award Show 2016

untitled

Brasa Dey

Het moment van srefidenci (zelfbestuur) ontstond, toen de rivaliserende politieke leiders (Jagernath lachman van de VHP en Henk Aron van de NPS) elkaar omhelsden op de tribune van het Suriname Stadion in Paramaribo. Brasa staat voor een warme omhelzing die Stichting Brasa Makandra graag met u wil delen. Brasa Dey trok in de jaren 80 jaarlijks ongeveer 40.000 feestvierende bezoekers en zorgde voor verbroedering en verbinding. Stichting Brasa Makandra wil daarom Brasa Dey dan ook nieuw leven inblazen.

Vorig jaar heeft de eerste editie heeft plaatsgevonden die door circa 6.000 is bezocht. Dit jaar verwachten wij circa 10.000 bezoekers die dit feest samen met ons in Rotterdam Ahoy willen vieren. Wij hebben een kunst & cultuur eiland, een food eiland, non food eiland met allerlei kraampjes en meerdere podia met een diversiteit aan artiesten. Er is een speciaal kindereiland waar professionele begeleiders uw kinderen vermaken met allerlei activiteiten. Dit allemaal zorgt ervoor dat de ware Brasa tot haar recht komt. Zie www.brasa-dey.nl voor meer informatie en een impressie van vorig jaar.

 

Brasa Dey Awards

Gedurende het Brasa Dey Festival worden personen & organisaties/stichtingen die een bijdrage leveren/hebben geleverd aan onze multiculturele samenleving gehonoreerd en in het zonnetje gezet. Omdat dit onze eerste editie betreft heeft een panel van 15 juryleden met passie bij elkaar gezeten en gedebatteerd om voor elke categorie een aantal kandidaten/organisaties/stichtingen te selecteren/nomineren. Vanaf volgend jaar zullen wij het publiek laten stemmen omdat wij vinden dat het tenslotte om u gaat.

 

Uw Jury

Voornaam Achternaam Bedrijf Foto
Marlon Groenhart Dock Art Gallery Rotterdam & Art Director Brasa Dey  marlon-groenhart-jurylid
Imara Limon Currator  imara-limon-jurylid
Marita Kitaman voorzitter Stichting NAKS  marita-kitaman-jurylid
Helen Mijnals Radio Stanvaste  helen-mijnals-jurylid
Jörgen Raymann Artiest/Ondernemer  jorgen-raymann-jurylid
Jeannine La Rose Zangeres  jeannine-la-rose-jurylid
Alle Juryleden Alle Juryleden Alle Juryleden
Allison Van Dams TedX Rotterdam  allison-van-dams-jurylid
Vanessa Engelhart IT Manager & Adviseur EQIP Consultancy en Founder of Release Yourself Foundation  vanessa-engelhart-jurylid
Steve Ebecilio Oprichter Stichting Brasa Makandra en Owner of P4P International  steve-ebecilio-jurylid
Errol Essajas Technisch Directeur Sport Performance Centre Rijnmond  errol-essajas-jurylid
Samantha Ebecilio Ebecilio Advocatuur  samantha-ebecilio-jurylid
Mara Michels Professional Training & Coaching  mara-michels-jurylid
Peter Rijsewijk Puree Management  peter-rijsewijk-jurylid
Maria Berkenveld Bright Ideaz  maria-berkenveld-jurylid
Erik (Sko) Schroder Deng Boy  erik-sko-schroder-jurylid

Voorwaarden: de genomineerde dienen allen aan een of meer van de volgende voorwaarden te voldoen:

  • Organisatie of individu met een Surinaamse achtergrond dan wel geleid door iemand met een Surinaamse achtergrond (m.u.v. de Non Sranan Awards)
  • Opkomend talent of reeds bewezen in de betreffende categorie
  • Levert een zichtbare en significante bijdrage aan de maatschappij
  • Werkt verbindend/verbroedering
  • Zet zich belangeloos in voor anderen
  • Promotor van Suriname

Er zal voor elke categorie een award uitgereikt worden zowel aan een persoon (individu) als aan een organisatie. Omdat Brasa Dey ook voor verbinding met elkaar staat zal er ook een of meerdere Brasa Dey “Non Sranan Recognition” awards uitgereikt worden (bijv. Afrikaanse/Caribische organisaties/personen) in een of meerdere categorieën. Dit omdat wij vinden dat deze organisaties/personen vanuit/namens onze Surinaamse gemeenschap ook geëerd mogen worden.

untitled

voor meer info: pr@Brasa-dey.nl